| Length: | 20mm |
|---|---|
| Torque Rating: | 2Nm |
| Torsional Stiffness: | 270Nm/rad |
| Brand: | Nabeya Bi-Tech Kaisha |
| Misalignment - Axial: | 0.1mm |
| Outside Diameter: | 19mm |
| Misalignment - Parallel: | 0.05mm |
| Misalignment - Angular: | 0.5° |
| Length: | 20mm |
|---|---|
| Torque Rating: | 2Nm |
| Torsional Stiffness: | 270Nm/rad |
| Brand: | Nabeya Bi-Tech Kaisha |
| Misalignment - Axial: | 0.1mm |
| Outside Diameter: | 19mm |
| Misalignment - Parallel: | 0.05mm |
| Misalignment - Angular: | 0.5° |