| Length: | 25mm |
|---|---|
| Torque Rating: | 3Nm |
| Torsional Stiffness: | 790Nm/rad |
| Brand: | Nabeya Bi-Tech Kaisha |
| Misalignment - Axial: | 0.1mm |
| Outside Diameter: | 24mm |
| Misalignment - Parallel: | 0.05mm |
| Misalignment - Angular: | 0.5° |
| Length: | 25mm |
|---|---|
| Torque Rating: | 3Nm |
| Torsional Stiffness: | 790Nm/rad |
| Brand: | Nabeya Bi-Tech Kaisha |
| Misalignment - Axial: | 0.1mm |
| Outside Diameter: | 24mm |
| Misalignment - Parallel: | 0.05mm |
| Misalignment - Angular: | 0.5° |