| Length: | 23mm |
|---|---|
| Torque Rating: | 1Nm |
| Torsional Stiffness: | 80Nm/rad |
| Brand: | Nabeya Bi-Tech Kaisha |
| Misalignment - Axial: | 0.4mm |
| Outside Diameter: | 16mm |
| Misalignment - Parallel: | 0.1mm |
| Misalignment - Angular: | 2° |
| Length: | 23mm |
|---|---|
| Torque Rating: | 1Nm |
| Torsional Stiffness: | 80Nm/rad |
| Brand: | Nabeya Bi-Tech Kaisha |
| Misalignment - Axial: | 0.4mm |
| Outside Diameter: | 16mm |
| Misalignment - Parallel: | 0.1mm |
| Misalignment - Angular: | 2° |