| Length: | 31mm |
|---|---|
| Torque Rating: | 4Nm |
| Torsional Stiffness: | 380Nm/rad |
| Brand: | Nabeya Bi-Tech Kaisha |
| Misalignment - Axial: | 0.5mm |
| Outside Diameter: | 25mm |
| Misalignment - Parallel: | 0.15mm |
| Misalignment - Angular: | 2° |
| Length: | 31mm |
|---|---|
| Torque Rating: | 4Nm |
| Torsional Stiffness: | 380Nm/rad |
| Brand: | Nabeya Bi-Tech Kaisha |
| Misalignment - Axial: | 0.5mm |
| Outside Diameter: | 25mm |
| Misalignment - Parallel: | 0.15mm |
| Misalignment - Angular: | 2° |