| Operating Temperature Range: | 0 → +45 °C |
|---|---|
| Number of Channels: | 2 |
| Output Range: | 5 → 30 V |
| Brand: | Kubler |
| Input Range: | 0 → 10 V, 0 → 20 mA, 4 → 20 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0°C |
| Maximum Operating Temperature: | +45°C |
| Termination: | Screw |
| Supply Voltage: | 12 → 30 V dc |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Interface: | RS232, RS485, USB |

