| Width: | 65mm |
|---|---|
| Maximum Output Torque: | 5 Nm |
| Output Speed: | 2.4 rpm |
| Brand: | Crouzet |
| Shaft Diameter: | 8mm |
| AC Motor Type: | Synchronous |
| Dimensions: | 65 x 65 x 56.5 mm |
| Power Rating: | 3.5 W |
| Supply Voltage: | 230 V ac |
| Shaft Length: | 15mm |
| Length: | 65mm |
| Rotation: | Clockwise |
| Depth: | 56.5mm |
Quick Details
Specifications
Clockwise rotation

