| Length: | 45mm |
|---|---|
| Brand: | Lenze |
| Outside Diameter: | 24mm |
| Minimum Operating Temperature: | -30°C |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Flange Diameter: | 34mm |
| Material: | Steel |
| Shaft Diameter: | 49mm |
| Rated Torque: | 200Nm |
| Length: | 45mm |
|---|---|
| Brand: | Lenze |
| Outside Diameter: | 24mm |
| Minimum Operating Temperature: | -30°C |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Flange Diameter: | 34mm |
| Material: | Steel |
| Shaft Diameter: | 49mm |
| Rated Torque: | 200Nm |