| Width: | 87 (Dia.)mm |
|---|---|
| Current Rating: | 36 A |
| Maximum Output Torque: | 10 Nm |
| Gearhead Type: | Right Angle |
| Output Speed: | 60 rpm |
| Brand: | Bosch |
| Shaft Diameter: | 14mm |
| Series: | EFP |
| Power Rating: | 62.8 W |
| Supply Voltage: | 24 V dc |
| Width: | 87 (Dia.)mm |
|---|---|
| Current Rating: | 36 A |
| Maximum Output Torque: | 10 Nm |
| Gearhead Type: | Right Angle |
| Output Speed: | 60 rpm |
| Brand: | Bosch |
| Shaft Diameter: | 14mm |
| Series: | EFP |
| Power Rating: | 62.8 W |
| Supply Voltage: | 24 V dc |