| Width: | 56mm |
|---|---|
| DC Motor Type: | Brushless |
| Maximum Output Torque: | 0.36 Nm |
| Gearhead Type: | Right Angle |
| Output Speed: | 440 rpm |
| Brand: | Crouzet |
| Shaft Diameter: | 10mm |
| Dimensions: | 145.5 x 56 x 82 mm |
| Supply Voltage: | 24 V dc |
| Length: | 145.5mm |
| Depth: | 82mm |
| Width: | 56mm |
|---|---|
| DC Motor Type: | Brushless |
| Maximum Output Torque: | 0.36 Nm |
| Gearhead Type: | Right Angle |
| Output Speed: | 440 rpm |
| Brand: | Crouzet |
| Shaft Diameter: | 10mm |
| Dimensions: | 145.5 x 56 x 82 mm |
| Supply Voltage: | 24 V dc |
| Length: | 145.5mm |
| Depth: | 82mm |