| Length: | 3.75m |
|---|---|
| Minimum Pulley Diameter: | 140mm |
| Belt Section: | SPB |
| Brand: | OPTIBELT |
| Series: | Red Power |
| Minimum Operating Temperature: | +70°C |
| Maximum Operating Temperature: | +90°C |
| Height: | 13mm |
| Top Width: | 16.3mm |
| Length: | 3.75m |
|---|---|
| Minimum Pulley Diameter: | 140mm |
| Belt Section: | SPB |
| Brand: | OPTIBELT |
| Series: | Red Power |
| Minimum Operating Temperature: | +70°C |
| Maximum Operating Temperature: | +90°C |
| Height: | 13mm |
| Top Width: | 16.3mm |