| Operating Temperature Range: | -20 → +45 °C |
|---|---|
| Compatible Motor Type: | D.C Motor |
| Width: | 120mm |
| Current Rating: | 2.5 A |
| Brand: | Igus |
| Dimensions: | 137 x 120 x 27 mm |
| Supply Voltage: | 24 V |
| Voltage Rating: | 24 V |
| Length: | 137mm |
| Depth: | 27mm |
| Operating Temperature Range: | -20 → +45 °C |
|---|---|
| Compatible Motor Type: | D.C Motor |
| Width: | 120mm |
| Current Rating: | 2.5 A |
| Brand: | Igus |
| Dimensions: | 137 x 120 x 27 mm |
| Supply Voltage: | 24 V |
| Voltage Rating: | 24 V |
| Length: | 137mm |
| Depth: | 27mm |