| Pump Type: | Peristaltic |
|---|---|
| Maximum Flow Rate: | 3400ml/min |
| Brand: | Verderflex |
| Input Power: | 100W |
| Series: | R3DC |
| Body Material: | Aluminium |
| Drive Type: | Electric |
| Supply Voltage: | 24 V |
| Pump Type: | Peristaltic |
|---|---|
| Maximum Flow Rate: | 3400ml/min |
| Brand: | Verderflex |
| Input Power: | 100W |
| Series: | R3DC |
| Body Material: | Aluminium |
| Drive Type: | Electric |
| Supply Voltage: | 24 V |