| Maximum Fluid Temperature: | +80°C |
|---|---|
| Maximum Flow Rate: | 1080L/h |
| Brand: | Xylem |
| Output Connection Size: | 13mm |
| Body Material: | POM |
| Coupling Type: | Direct |
| Supply Voltage: | 12 V |
| Maximum Head: | 9.7m |
| Maximum Working Pressure: | 14 psi |
| Maximum Fluid Temperature: | +80°C |
|---|---|
| Maximum Flow Rate: | 1080L/h |
| Brand: | Xylem |
| Output Connection Size: | 13mm |
| Body Material: | POM |
| Coupling Type: | Direct |
| Supply Voltage: | 12 V |
| Maximum Head: | 9.7m |
| Maximum Working Pressure: | 14 psi |