| Bearing Inside Diameter: | 20mm |
|---|---|
| Static Load Rating: | 1280N |
| Brand: | INA |
| Series: | KGBO |
| Housing Length: | 45mm |
| Housing Width: | 70mm |
| Dynamic Load Rating: | 1600N |
| For Bearing Type: | Open |
| Housing Dimensions: | 45 x 70 x 45mm |
| Housing Height: | 45mm |
| Bearing Inside Diameter: | 20mm |
|---|---|
| Static Load Rating: | 1280N |
| Brand: | INA |
| Series: | KGBO |
| Housing Length: | 45mm |
| Housing Width: | 70mm |
| Dynamic Load Rating: | 1600N |
| For Bearing Type: | Open |
| Housing Dimensions: | 45 x 70 x 45mm |
| Housing Height: | 45mm |