| Bearing Inside Diameter: | 40mm |
|---|---|
| Static Load Rating: | 9600N |
| Brand: | INA |
| Series: | KGSN |
| Housing Length: | 77mm |
| Housing Width: | 80mm |
| Dynamic Load Rating: | 10200N |
| For Bearing Type: | Open |
| Housing Dimensions: | 77 x 80 x 108mm |
| Housing Height: | 108mm |
| Bearing Inside Diameter: | 40mm |
|---|---|
| Static Load Rating: | 9600N |
| Brand: | INA |
| Series: | KGSN |
| Housing Length: | 77mm |
| Housing Width: | 80mm |
| Dynamic Load Rating: | 10200N |
| For Bearing Type: | Open |
| Housing Dimensions: | 77 x 80 x 108mm |
| Housing Height: | 108mm |