| Width: | 33mm |
|---|---|
| DC Motor Type: | Brushless |
| Maximum Output Torque: | 5.4 Ncm |
| Output Speed: | 12000 rpm |
| Brand: | Maxon |
| Power Rating: | 60 W |
| Dimensions: | 120 x 33 x 53 mm |
| Supply Voltage: | 12 50 V dc |
| Length: | 120mm |
| Depth: | 53mm |
| Width: | 33mm |
|---|---|
| DC Motor Type: | Brushless |
| Maximum Output Torque: | 5.4 Ncm |
| Output Speed: | 12000 rpm |
| Brand: | Maxon |
| Power Rating: | 60 W |
| Dimensions: | 120 x 33 x 53 mm |
| Supply Voltage: | 12 50 V dc |
| Length: | 120mm |
| Depth: | 53mm |