| Width: | 182mm |
|---|---|
| Voltage Range: | 400 V ac |
| Current Rating: | 50 A |
| Brand: | Omron |
| Electrical Phase: | 3 |
| For Use With: | VZ 4011, VZ 4015 |
| Power Rating: | 15 kW |
| Dimensions: | 357 x 182 x 62 mm |
| Accessory Type: | EMI Filter |
| Length: | 357mm |
| Depth: | 62mm |
| Width: | 182mm |
|---|---|
| Voltage Range: | 400 V ac |
| Current Rating: | 50 A |
| Brand: | Omron |
| Electrical Phase: | 3 |
| For Use With: | VZ 4011, VZ 4015 |
| Power Rating: | 15 kW |
| Dimensions: | 357 x 182 x 62 mm |
| Accessory Type: | EMI Filter |
| Length: | 357mm |
| Depth: | 62mm |