| Width: | 144mm |
|---|---|
| Voltage Range: | 400 V ac |
| Current Rating: | 20 A |
| Brand: | Omron |
| Electrical Phase: | 3 |
| For Use With: | V1000 Frequency Inverter |
| Dimensions: | 174 x 144 x 50 mm |
| Power Rating: | 4 kW |
| Accessory Type: | Line Filter |
| Length: | 174mm |
| Depth: | 50mm |
| Width: | 144mm |
|---|---|
| Voltage Range: | 400 V ac |
| Current Rating: | 20 A |
| Brand: | Omron |
| Electrical Phase: | 3 |
| For Use With: | V1000 Frequency Inverter |
| Dimensions: | 174 x 144 x 50 mm |
| Power Rating: | 4 kW |
| Accessory Type: | Line Filter |
| Length: | 174mm |
| Depth: | 50mm |