| Length: | 68mm |
|---|---|
| Linear Ball Bearing Type: | Open |
| Inside Diameter: | 30mm |
| Static Load Rating: | 3000N |
| Brand: | INA |
| Outside Diameter: | 47mm |
| Dynamic Load Rating: | 3700N |
| Seals: | With Seals |
| Length: | 68mm |
|---|---|
| Linear Ball Bearing Type: | Open |
| Inside Diameter: | 30mm |
| Static Load Rating: | 3000N |
| Brand: | INA |
| Outside Diameter: | 47mm |
| Dynamic Load Rating: | 3700N |
| Seals: | With Seals |