| Maximum Output Torque: | 3.6 Ncm |
|---|---|
| Output Speed: | 4670 rpm |
| Brand: | Maxon |
| Shaft Diameter: | 4 mm, 6 mm |
| Power Rating: | 15 W |
| Dimensions: | 36 Dia. x 71.2 mm |
| Supply Voltage: | 24 V dc |
| Length: | 71.2mm |
| Maximum Output Torque: | 3.6 Ncm |
|---|---|
| Output Speed: | 4670 rpm |
| Brand: | Maxon |
| Shaft Diameter: | 4 mm, 6 mm |
| Power Rating: | 15 W |
| Dimensions: | 36 Dia. x 71.2 mm |
| Supply Voltage: | 24 V dc |
| Length: | 71.2mm |