| Width: | 99mm |
|---|---|
| Maximum Output Torque: | 2.9 Nm |
| Output Speed: | 3200 rpm |
| Brand: | Schneider Electric |
| Stall Torque: | 8.6Nm |
| Shaft Diameter: | 14mm |
| Dimensions: | 360 x 99 x 187 mm |
| Power Rating: | 700 W |
| Supply Voltage: | 230 V |
| Length: | 360mm |
| Depth: | 187mm |
| Width: | 99mm |
|---|---|
| Maximum Output Torque: | 2.9 Nm |
| Output Speed: | 3200 rpm |
| Brand: | Schneider Electric |
| Stall Torque: | 8.6Nm |
| Shaft Diameter: | 14mm |
| Dimensions: | 360 x 99 x 187 mm |
| Power Rating: | 700 W |
| Supply Voltage: | 230 V |
| Length: | 360mm |
| Depth: | 187mm |