| Maximum Operating Pressure: | +1 bar |
|---|---|
| Manufacturer Series: | SPTW |
| Brand: | Festo |
| Minimum Operating Pressure: | -1bar |
| Minimum Operating Temperature: | 0°C |
| Maximum Operating Temperature: | +80°C |
| IP Rating: | IP67 |
| Type: | Pressure Transmitter |
| Maximum Operating Pressure: | +1 bar |
|---|---|
| Manufacturer Series: | SPTW |
| Brand: | Festo |
| Minimum Operating Pressure: | -1bar |
| Minimum Operating Temperature: | 0°C |
| Maximum Operating Temperature: | +80°C |
| IP Rating: | IP67 |
| Type: | Pressure Transmitter |