| Manufacturer Series: | SRBG |
|---|---|
| Brand: | Festo |
| Minimum Operating Temperature: | -25°C |
| Maximum Operating Temperature: | +70°C |
| Operation: | NO |
| LED Indicator: | Yes |
| IP Rating: | IP67 |
| Type: | Proximity Sensor |
| Manufacturer Series: | SRBG |
|---|---|
| Brand: | Festo |
| Minimum Operating Temperature: | -25°C |
| Maximum Operating Temperature: | +70°C |
| Operation: | NO |
| LED Indicator: | Yes |
| IP Rating: | IP67 |
| Type: | Proximity Sensor |