| Length: | 58mm |
|---|---|
| Weight: | 100g |
| Maximum Operating Pressure: | 0.7 MPa |
| Manufacturer Series: | MXS |
| Width: | 32mm |
| Stroke: | 20mm |
| Brand: | SMC |
| Bore: | 6mm |
| Dimensions: | 58 x 32 x 20mm |
| Port Connection: | M3 x 0.5 |
| Series: | MXS |
| Action: | Double |
| Cushioning Type: | Rubber |
| Height: | 20mm |
| Length: | 58mm |
|---|---|
| Weight: | 100g |
| Maximum Operating Pressure: | 0.7 MPa |
| Manufacturer Series: | MXS |
| Width: | 32mm |
| Stroke: | 20mm |
| Brand: | SMC |
| Bore: | 6mm |
| Dimensions: | 58 x 32 x 20mm |
| Port Connection: | M3 x 0.5 |
| Series: | MXS |
| Action: | Double |
| Cushioning Type: | Rubber |
| Height: | 20mm |