| Body Length: | 70mm |
|---|---|
| Connection Type: | M14 x 1.5 |
| Manufacturer Series: | FWM |
| Brand: | Fuji Latex |
| Maximum Energy Capacity Per Cycle: | 5.88J |
| Minimum Operating Temperature: | -5°C |
| Maximum Operating Temperature: | +70°C |
| Maximum Return Force: | 9.8N |
| Overall Length: | 88mm |
| Body Length: | 70mm |
|---|---|
| Connection Type: | M14 x 1.5 |
| Manufacturer Series: | FWM |
| Brand: | Fuji Latex |
| Maximum Energy Capacity Per Cycle: | 5.88J |
| Minimum Operating Temperature: | -5°C |
| Maximum Operating Temperature: | +70°C |
| Maximum Return Force: | 9.8N |
| Overall Length: | 88mm |