| Body Length: | 40mm |
|---|---|
| Connection Type: | M10 x 1 |
| Manufacturer Series: | FK |
| Brand: | Fuji Latex |
| Maximum Energy Capacity Per Cycle: | 2.94J |
| Minimum Operating Temperature: | -5°C |
| Maximum Operating Temperature: | +70°C |
| Maximum Return Force: | 4.9N |
| Overall Length: | 55mm |
| Body Length: | 40mm |
|---|---|
| Connection Type: | M10 x 1 |
| Manufacturer Series: | FK |
| Brand: | Fuji Latex |
| Maximum Energy Capacity Per Cycle: | 2.94J |
| Minimum Operating Temperature: | -5°C |
| Maximum Operating Temperature: | +70°C |
| Maximum Return Force: | 4.9N |
| Overall Length: | 55mm |