| Body Length: | 27mm |
|---|---|
| Connection Type: | M8 x 0.75 |
| Manufacturer Series: | FA |
| Brand: | Fuji Latex |
| Maximum Energy Capacity Per Cycle: | 0.68J |
| Minimum Operating Temperature: | -5°C |
| Maximum Operating Temperature: | +70°C |
| Maximum Return Force: | 4.9N |
| Overall Length: | 32mm |
| Body Length: | 27mm |
|---|---|
| Connection Type: | M8 x 0.75 |
| Manufacturer Series: | FA |
| Brand: | Fuji Latex |
| Maximum Energy Capacity Per Cycle: | 0.68J |
| Minimum Operating Temperature: | -5°C |
| Maximum Operating Temperature: | +70°C |
| Maximum Return Force: | 4.9N |
| Overall Length: | 32mm |