| Weight: | 75g |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure: | 0.7 MPa |
| Manufacturer Series: | MSQ |
| Brand: | SMC |
| Bore: | 1mm |
| Port Connection: | M3 x 0.5 |
| Rotary Angle: | 190° |
| Action: | Single |
| Cushioning Type: | Not Cushioned |
| Weight: | 75g |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure: | 0.7 MPa |
| Manufacturer Series: | MSQ |
| Brand: | SMC |
| Bore: | 1mm |
| Port Connection: | M3 x 0.5 |
| Rotary Angle: | 190° |
| Action: | Single |
| Cushioning Type: | Not Cushioned |