| Weight: | 101g |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure: | 0.7 MPa |
| Manufacturer Series: | CRB |
| Brand: | SMC |
| Bore: | 20mm |
| Port Connection: | M5 x 0.8 |
| Rotary Angle: | 270° |
| Action: | Double |
| Cushioning Type: | Rubber |
| Weight: | 101g |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure: | 0.7 MPa |
| Manufacturer Series: | CRB |
| Brand: | SMC |
| Bore: | 20mm |
| Port Connection: | M5 x 0.8 |
| Rotary Angle: | 270° |
| Action: | Double |
| Cushioning Type: | Rubber |