| Weight: | 927.9g |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure: | 1 MPa |
| Manufacturer Series: | CRB1 |
| Brand: | SMC |
| Bore: | 50mm |
| Port Connection: | R 1/8 |
| Rotary Angle: | 90° |
| Action: | Double |
| Cushioning Type: | Rubber Bumper |
| Absolute Maximum Pressure: | 1.5MPa |
| Maximum Input Pressure: | 1MPa |
| Weight: | 927.9g |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure: | 1 MPa |
| Manufacturer Series: | CRB1 |
| Brand: | SMC |
| Bore: | 50mm |
| Port Connection: | R 1/8 |
| Rotary Angle: | 90° |
| Action: | Double |
| Cushioning Type: | Rubber Bumper |
| Absolute Maximum Pressure: | 1.5MPa |
| Maximum Input Pressure: | 1MPa |