| Weight: | 2.2kg |
|---|---|
| Brand: | Festo |
| Bore: | 32mm |
| Force at 7 bar: | 2000 (Radial) N, 800 (Axial) N |
| Port Connection: | M32 |
| Rotary Angle: | 1.8° |
| Action: | Single |
| Cushioning Type: | Not Cushioned |
| Size Type: | Standard |
| Weight: | 2.2kg |
|---|---|
| Brand: | Festo |
| Bore: | 32mm |
| Force at 7 bar: | 2000 (Radial) N, 800 (Axial) N |
| Port Connection: | M32 |
| Rotary Angle: | 1.8° |
| Action: | Single |
| Cushioning Type: | Not Cushioned |
| Size Type: | Standard |