| Length: | 660mm |
|---|---|
| Weight: | 610g |
| Maximum Operating Pressure: | 0.8 MPa |
| Manufacturer Series: | MY1B |
| Width: | 37mm |
| Stroke: | 500mm |
| Brand: | SMC |
| Dimensions: | 660 x 37 x 37mm |
| Bore: | 16mm |
| Port Connection: | M5 x 0.8 |
| Action: | Double |
| Cushioning Type: | Air |
| Height: | 37mm |
| Length: | 660mm |
|---|---|
| Weight: | 610g |
| Maximum Operating Pressure: | 0.8 MPa |
| Manufacturer Series: | MY1B |
| Width: | 37mm |
| Stroke: | 500mm |
| Brand: | SMC |
| Dimensions: | 660 x 37 x 37mm |
| Bore: | 16mm |
| Port Connection: | M5 x 0.8 |
| Action: | Double |
| Cushioning Type: | Air |
| Height: | 37mm |