| PRICED TO CLEAR: | Yes |
|---|---|
| Thread Gender: | Male |
| Thread Size: | 1/2in |
| Brand: | Nito |
| Body Material: | Brass |
| Hose Inner Diameter: | 0.03in |
| Connector Gender: | Male |
| Coupling Type: | Straight |
| PRICED TO CLEAR: | Yes |
|---|---|
| Thread Gender: | Male |
| Thread Size: | 1/2in |
| Brand: | Nito |
| Body Material: | Brass |
| Hose Inner Diameter: | 0.03in |
| Connector Gender: | Male |
| Coupling Type: | Straight |