| Body Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Cable Length: | 500mm |
| Brand: | Cynergy3 |
| Maximum Operating Temperature: | +120°C |
| Switch Output: | NO/NC |
| Series: | SSF213 |
| Maximum Current: | 100 mA |
| Mounting Type: | Horizontal |
| Device Type: | Float |
| Maximum Pressure: | 5bar |
| Body Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Cable Length: | 500mm |
| Brand: | Cynergy3 |
| Maximum Operating Temperature: | +120°C |
| Switch Output: | NO/NC |
| Series: | SSF213 |
| Maximum Current: | 100 mA |
| Mounting Type: | Horizontal |
| Device Type: | Float |
| Maximum Pressure: | 5bar |