| Display Screen: | LED |
|---|---|
| Brand: | ifm electronic |
| Minimum Operating Temperature: | -25°C |
| Maximum Operating Temperature: | +80°C |
| Maximum Flow Rate: | 200 → 3000 (Gas) cm³/s, 3 → 300 (Liquid) cm³/s |
| Supply Voltage: | 19 → 36 V dc |
| Pipe Diameter Range: | 18 mm |
| Control Output: | PNP |
| Electrical Connection: | M12 Connector |

