| Brand: | Siemens |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Maximum Operating Temperature: | +150°C |
| Switch Output: | Relay |
| Maximum Current: | 8 A |
| Mounting Type: | Vertical |
| Device Type: | Vibrating Level Switch |
| Maximum Pressure: | 10bar |
| Brand: | Siemens |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Maximum Operating Temperature: | +150°C |
| Switch Output: | Relay |
| Maximum Current: | 8 A |
| Mounting Type: | Vertical |
| Device Type: | Vibrating Level Switch |
| Maximum Pressure: | 10bar |