| Body Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand: | Vega |
| Minimum Operating Temperature: | -20°C |
| Maximum Operating Temperature: | +60°C |
| Switch Output: | Relay |
| Series: | VEGAMET 381 |
| Maximum Current: | 20 mA |
| Mounting Type: | Rail Mounting, Wall Mount |
| Device Type: | Sensor |
| Body Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand: | Vega |
| Minimum Operating Temperature: | -20°C |
| Maximum Operating Temperature: | +60°C |
| Switch Output: | Relay |
| Series: | VEGAMET 381 |
| Maximum Current: | 20 mA |
| Mounting Type: | Rail Mounting, Wall Mount |
| Device Type: | Sensor |