| Current Rating: | 3.6 → 20.5 mA |
|---|---|
| Brand: | Siemens |
| Minimum Operating Temperature: | -30°C |
| Maximum Operating Temperature: | +80°C |
| Maximum dc Voltage: | 35V |
| Series: | SIPART |
| Maximum Current: | 20.5 mA |
| Device Type: | Position |
| Maximum ac Voltage: | 35V |
| Current Rating: | 3.6 → 20.5 mA |
|---|---|
| Brand: | Siemens |
| Minimum Operating Temperature: | -30°C |
| Maximum Operating Temperature: | +80°C |
| Maximum dc Voltage: | 35V |
| Series: | SIPART |
| Maximum Current: | 20.5 mA |
| Device Type: | Position |
| Maximum ac Voltage: | 35V |