| Coil Voltage: | 110V ac |
|---|---|
| Isolation Coil To Contact: | 2.5kV |
| Length: | 54mm |
| Brand: | Schneider Electric |
| Coil Power: | 4.5W |
| Coil Resistance: | 892 Ω |
| Terminal Type: | Through Hole |
| Contact Configuration: | 4PDT |
| Height: | 43mm |
| Switching Current: | 5A |
| Depth: | 33mm |
| Coil Voltage: | 110V ac |
|---|---|
| Isolation Coil To Contact: | 2.5kV |
| Length: | 54mm |
| Brand: | Schneider Electric |
| Coil Power: | 4.5W |
| Coil Resistance: | 892 Ω |
| Terminal Type: | Through Hole |
| Contact Configuration: | 4PDT |
| Height: | 43mm |
| Switching Current: | 5A |
| Depth: | 33mm |