| Current Rating: | 18 mA |
|---|---|
| Brand: | Schneider Electric |
| Terminal Type: | Screw Clamp |
| LED Included: | Yes |
| Series: | Harmony XB4 |
| Illumination Type: | LED |
| Illumination Colour: | Blue |
| Body/Fixing Collar Included: | Yes |
| Voltage Rating: | 12 V ac/dc |
| Current Rating: | 18 mA |
|---|---|
| Brand: | Schneider Electric |
| Terminal Type: | Screw Clamp |
| LED Included: | Yes |
| Series: | Harmony XB4 |
| Illumination Type: | LED |
| Illumination Colour: | Blue |
| Body/Fixing Collar Included: | Yes |
| Voltage Rating: | 12 V ac/dc |