| Flow Factor Kv: | 0.887m³/h |
|---|---|
| Brand: | Parker |
| Body Material: | Stainless Steel |
| Attachment Type: | Compression |
| Ball Material: | Stainless Steel |
| Compression Fitting Size: | 6mm |
| Maximum Working Pressure: | 414 bar |
| Seal Material: | PTFE |
| Flow Factor Kv: | 0.887m³/h |
|---|---|
| Brand: | Parker |
| Body Material: | Stainless Steel |
| Attachment Type: | Compression |
| Ball Material: | Stainless Steel |
| Compression Fitting Size: | 6mm |
| Maximum Working Pressure: | 414 bar |
| Seal Material: | PTFE |