| Gender: | Male |
|---|---|
| Width: | 1.3mm |
| Brand: | TE Connectivity |
| Length: | 7.62mm |
| Height: | 2.16mm |
| Colour: | Natural |
| Series: | MTA-156 |
| Material: | Nylon |
| Gender: | Male |
|---|---|
| Width: | 1.3mm |
| Brand: | TE Connectivity |
| Length: | 7.62mm |
| Height: | 2.16mm |
| Colour: | Natural |
| Series: | MTA-156 |
| Material: | Nylon |