| Coil Resistance: | 4.57Ω |
|---|---|
| Wire Size: | 32AWG |
| Action: | Pull |
| Brand: | Johnson Electric |
| Closed Power Continuous: | 6W |
| Weight: | 14.7g |
| Duty Cycle: | 50% |
| Supply Voltage: | 5.3 V dc |
| Length: | 15.75mm |
| Diameter: | 13.2 mm |
| Coil Resistance: | 4.57Ω |
|---|---|
| Wire Size: | 32AWG |
| Action: | Pull |
| Brand: | Johnson Electric |
| Closed Power Continuous: | 6W |
| Weight: | 14.7g |
| Duty Cycle: | 50% |
| Supply Voltage: | 5.3 V dc |
| Length: | 15.75mm |
| Diameter: | 13.2 mm |