| Maximum Decibel: | 85dB |
|---|---|
| Mounting Style: | Panel Mount |
| Current Type: | AC |
| Brand: | Schneider Electric |
| Body Colour: | Black |
| Special Features: | 22 mm Mounting Diameter, Plastic, Standard Head Type, Supply Frequency 50/60 Hz |
| Maximum Temperature: | +70°C |
| Series: | Harmony XB5 |
| Supply Voltage: | 120 V ac |
| Tone Length: | Continuous, Intermittent |
| Minimum Temperature: | -25°C |
| Diameter: | 22 mm |

