| Maximum Decibel: | 85dB |
|---|---|
| Base Diameter: | 70mm |
| Current Type: | AC, DC |
| Brand: | Werma |
| Housing Colour: | Black |
| Height: | 72mm |
| IP Rating: | IP65 |
| Maximum Temperature: | +50°C |
| Series: | 645 |
| Range: | KombiSIGN 71 |
| Supply Voltage: | 24 V dc |
| Minimum Temperature: | -20°C |
| Component Type: | Buzzer Element |

