| Brand: | Tempatron |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -10°C |
| Maximum Operating Temperature: | +50°C |
| Panel Depth: | 112mm |
| Range: | 0 +400 °C |
| Supply Voltage: | 110 240 V ac |
| Size: | 48 x 48mm |
| Input Type: | Thermocouple |
| Brand: | Tempatron |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -10°C |
| Maximum Operating Temperature: | +50°C |
| Panel Depth: | 112mm |
| Range: | 0 +400 °C |
| Supply Voltage: | 110 240 V ac |
| Size: | 48 x 48mm |
| Input Type: | Thermocouple |