| Number of Outputs: | 4 |
|---|---|
| Output Type: | Logic, Relay |
| Brand: | Jumo |
| Minimum Operating Temperature: | 0°C |
| Maximum Operating Temperature: | +55°C |
| Panel Depth: | 105mm |
| IP Rating: | IP20, IP65 |
| Display Colour: | Red/Green |
| Series: | dTRON |
| Display Type: | LCD, Multi Line |
| Range: | dTRON 304 |
| Supply Voltage: | 110 → 240 V ac |
| Size: | 96 x 96 (1/4 DIN)mm |

