| Reset Method: | No Reset |
|---|---|
| Brand: | Schneider Electric |
| Count Mode: | Hours |
| Minimum Operating Temperature: | -25°C |
| Maximum Operating Temperature: | +70°C |
| Weight: | 45g |
| Maximum Temperature: | +70°C |
| Display Type: | Mechanical |
| Supply Voltage: | 12 → 24 V ac/dc |
| Mounting Type: | Panel Mount |
| Input Type: | Voltage |
| Number Of Digits: | 5 |
| Connection Type: | Push On |

