| Number of Channels: | 1 |
|---|---|
| Type: | Digital |
| Brand: | Theben / Timeguard |
| Contact Configuration: | SPDT |
| Memory Spaces: | 800 |
| Units Measured: | Hours |
| Height: | 90.1mm |
| Battery Life: | 10yr |
| Supply Voltage: | 110 → 240 V ac |
| Segment Length: | 1 s |
| Depth: | 69.2mm |
| Number of Channels: | 1 |
|---|---|
| Type: | Digital |
| Brand: | Theben / Timeguard |
| Contact Configuration: | SPDT |
| Memory Spaces: | 800 |
| Units Measured: | Hours |
| Height: | 90.1mm |
| Battery Life: | 10yr |
| Supply Voltage: | 110 → 240 V ac |
| Segment Length: | 1 s |
| Depth: | 69.2mm |