| Reset Method: | No Reset |
|---|---|
| Digit Height: | 4 mm |
| Measurement Range: | 0 → 99999.99 |
| Brand: | Kubler |
| Minimum Operating Temperature: | -10°C |
| Maximum Operating Temperature: | +60°C |
| Weight: | 15g |
| Series: | HK 47.20 |
| Supply Voltage: | 4.5 → 35 V dc |
| Count Capacity: | 99999.99 |
| Mounting Type: | Panel Mount |
| Input Type: | Voltage |
| Display Range: | 0 → 99999.99 |
| Number Of Digits: | 7 |
| Connection Type: | Wire Lead |

